Back

Implantologia

Implantologia jest dziedziną stomatologii, która  już od ponad 20 lat dynamicznie się rozwija. Jej ideą jest przywrócenie harmonii w organizmie człowieka, którą nieustannie traci on wraz z wiekiem. Postępujące procesy chorobotwórcze sprawiają, że uzębienie człowieka ulega zniszczeniu. W konsekwencji rozwija się zanik kości szczęki i żuchwy a wraz z nim podparcie dla tkanek miękkich, warg, policzków, przez co rysy wyostrzają się a twarz osoby starzej się.


Poprzez zastąpienie braków w uzębieniu implantami zębowymi, chroni się kości przed zanikiem. Implanty pozwalają zachować piękno młodego uśmiechu na długie lata.


W Stomatologii Lizurej zapewniamy Państwu korzystanie ze światowych osiągnięć w implantologii. W trosce o dobro pacjentów, stale podnoszę swoje kwalifikacje. Uczestniczę w krajowych i międzynarodowych konferencjach, kursach doskonalących umiejętności praktyczne, czego najlepszym dowodem są zdobyte  certyfikaty i wiedza praktyczna, dzięki której przywracam uśmiech naszym pacjentom.

System STRAUMANN stosowany w Stomatologii Lizurej, oferuje najbogatszy wybór implantów oraz komponentów protetycznych, ażeby w najlepszy i zarazem naturalny sposób odtworzyć utracone uzębienie.

System STRAUMANN

SDIS_key_4_4c Straumann Dental Implant System copy

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *