Nasz zespół to profesjonaliści z pasją do zdrowego uśmiechu. Stale się rozwijamy, by zapewnić Ci najlepszą opiekę. Dla naszej praktyki, indywidualne podejście do Ciebie jest kluczowe. Zapraszamy Cię do odwiedzenia Stomatologii Lizurej i przekonania się, jak dbamy o Twój uśmiech.

Zapraszamy do nowoczesnego gabinetu stomatologicznego przy ulicy Wiosennej 2 w Opolu, usytuowanego na nowoczesnym osiedlu „Opolskie Przedmieście” oddalonym o 450m od kampusu Politechniki Opolskiej a naprzeciw nowego basenu ” Wodna Nuta” przy ulicy Prószkowskiej.

 

Gabinet powstał z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów leczenia, łącząc priorytety takie jak piękny uśmiech oraz zaawansowane technologie medyczne dostępne na świecie.

 

Naszą ideą było stworzenie miejsca, gdzie w komfortowych, przestronnych wnętrzach oferowane będzie kompleksowe, interdyscyplinarne leczenie ze wszystkich dziedzin stomatologii na najwyższym poziomie, zapewniające komfort i bezstresową wizytę dla naszych pacjentów.

Absolwent Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. W roku 2019 ukończył studia z dziedziny Medycyny Estetycznej Twarzy na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, uzyskując międzynarodowe kwalifikacje do wykonywania tego typu zabiegów. Uczestnik wielu sympozjów naukowych krajowych i zagranicznych. Specjalnością doktora jest chirurgia i implanto-protetyka. Autor i współautor nagradzanych publikacji naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych.

Członek Polskiego Towarzystwa Endodontycznego – PTE.

Zwycięzca plebiscytu Opolski Hipokrates w kategorii stomatolog w roku 2014.

Zwycięzca plebiscytu Dentysta Roku województwa opolskiego w latach 2014, 2015 oraz 2016. Laureat 2 miejsca w latach 2017 i 2018.

Nieustanie podnosi swoją wiedzę oraz poszerza kwalifikacje w zakresie nowoczesnej stomatologii.

Ceni sobie dobry kontakt z Pacjentem oraz dba o jego pełen komfort i satysfakcję z każdego zabiegu.

Dyplomowana Higienistka Stomatologiczna. Ukończyła Medyczną Szkołę Policealna im. prof. Antoniego Cieszyńskiego w Zabrzu w 2013 roku. Uczestnik licznych kursów i szkoleń, aby stale podnosić swoje kwalifikacje i wiedzę z zakresu higieny stomatologicznej i asysty.

Wykonuje zabiegi higienizacyjne oraz instruktarze higieny jamy ustnej.

W pracy stawia na indywidualne podejście do pacjenta, oraz pełne zaangażowanie w proces leczenia.
Szczególnym zamiłowaniem obdarza chirurgię stomatologiczną.

W gabinecie stara się zawsze o przyjazną atmosferę, opiekę na najwyższym poziomie oraz komfort pacjenta na każdym etapie leczenia.

Poza gabinetem zainteresowaniem są wycieczki górskie jak również parki rozrywki z dużą dozą adrenaliny.

Certyfikaty

Zapoznaj się z naszymi umiejętnościami popartymi licznie zdobytymi certyfikatami, prezentowanymi poniżej.

Michał Lizurej
Komentarze

Podziel się z nami swoją opinią!

1 komentarz

  • Dziękuje Panu Michałowi za uratowanie zębów w Częstochowie. Prawie każdy musiał być leczony. Dziękuje za fachowość i ogromną cierpliwość. Wioletta

Pozostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *